O nas

Dzięki długotrwałemu doświadczeniu i częstym szkoleniom pracowników przez wiodące koncerny w dziedzinie parkieciarstwa, zapewniamy wykonanie pracy na najwyższym poziomie oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii i materiałów. Nasza firma od początku działania postawiła na jakość i kompleksową obsługę zawsze na najwyższym poziomie. Staramy się to osiągnąć poprzez solidną i fachową obsługę naszych kontrahentów. W realizacji powierzonych projektów staramy się układać podłogi  w taki sposób by sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Na poszczególnych stronach dowiedzą się Państwo więcej na temat oferowaych przez nas usług jak też będą Państwo mogli zapoznać się ze sposobem w jaki pracujemy.


Drewno jest materiałem naturalnym, który towarzyszy ludziom od wieków. Jest to materiał od lat uznawany za najlepszy i najzdrowszy dla ludzi. Drewno jest twarde, trwałe, nie alergizuje, tworzy dobrą izolację termiczną, zapewnia przyjazny klimat w pomieszczeniu i cieszy swoim widokiem. Podłogi drewniane nadają pomieszczeniu elegancji, luksusu, ciepła i mogą wyglądać jak nowe przez długie lata. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi parkieciarstwa na terenie Trójmiasta i okolic.


Nasz park maszynowy

  • Oferujemy naszym Klientom Gwarancję na nasze prace. Staramy się dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb naszych klientów!.

  • Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, usługami które oferujemy oraz zapoznaniem się z kalendarzem wolnych terminów.

  • Jeśli masz jakieś pytania ZADZWOŃ lub napisz do nas korzystając z formularza naszej strony. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich potrzebujących indywidualnej porady.